Spegellampett sengustaviansk

Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, omkring 1800, sengustaviansk, 2 ljushållare, fanerad i björk, ca 70x47 cm

Fanersprickor

891972

2021-03-20