Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELLAMPETT, omkring 1800, sengustaviansk, 2 ljushållare, fanerad i björk, ca 70x47 cm
Fanersprickor
891972
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här