Laurents Jensens art oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHAN LAURENTS JENSEN (1800-tal), hans art: Blomsterstilleben, olja på pannå, ca 22x29,5 cm

Kantslitage från tidigare ramning

891973

2021-03-20