Klubbat för:
360 EUR
300 EUR
ETUI, silver, monogramdekor i guld med adelskrona, gravyr " Minne från Archibald Ramsay till Professor O. Engström", St. Petersburg, sent 1800-tal, 10 x 7,5 cm
Slitage, intryckningar.
891974
2021-03-24