Rysk silveretui

Rysk silveretui
Rysk silveretui
Rysk silveretui
Rysk silveretui
Rysk silveretui
Rysk silveretui
Rysk silveretui
Rysk silveretui

Klubbat för:

360 EUR

300 EUR

ETUI, silver, monogramdekor i guld med adelskrona, gravyr " Minne från Archibald Ramsay till Professor O. Engström", St. Petersburg, sent 1800-tal, 10 x 7,5 cm

Slitage, intryckningar.

891974

2021-03-24