Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
KARTA föreställande Stockholms innerstad 1897, litografiskt tryck uppsatt på duk, med trälist för upphängning, ca 51x66 cm
Veck, bruks och åldersrelaterat slitage
891975
2021-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här