Karta Stockholm

Karta Stockholm
Karta Stockholm
Karta Stockholm
Karta Stockholm

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KARTA föreställande Stockholms innerstad 1897, litografiskt tryck uppsatt på duk, med trälist för upphängning, ca 51x66 cm

Veck, bruks och åldersrelaterat slitage

891975

2021-03-23