Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Pärlpickare, färglitografi, signerad, daterad 86 och numrerad 164/385, bildyta ca 34,5x26,5 cm

891976

2021-03-20