Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERSKRIN, silver, Österrike-Ungern, 1800-talets slut, nyrokoko, invändigt förgylld, sockertång medföljer, höjd ca 11, längd 14 cm, vikt ca 436 g

Invändigt slitage

891984

2021-03-20