Adgamow olja

Adgamow olja
Adgamow olja
Adgamow olja
Adgamow olja
Adgamow olja
Adgamow olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Pioner vid fönster", signerad och daterad Adgamow 2002, olja på duk, ca 43x52 cm

891988

2021-03-19