Kuverttallrikar tenn

Kuverttallrikar tenn
Kuverttallrikar tenn
Kuverttallrikar tenn
Kuverttallrikar tenn
Kuverttallrikar tenn
Kuverttallrikar tenn

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 10 st, tenn, G Wahlgren, 1970/80-tal, diameter ca 27,5 cm

Ytslitage

891990

2021-03-17