Sängbord gustaviansk stil

Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, antikgrå med bronsimitation, pärldekor, dragbeslag i mässing, höjd 50, 50x40 cm

Bruksslitage

892010

2021-03-18