Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta
Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ROBERTO MATTA (1911-2002): Komposition, signerad, 62/100, färglitografi, bladmått ca 90x67 cm

892026

2021-03-18