Ivan Hoflund Kalmar slott

Ivan Hoflund Kalmar slott
Ivan Hoflund Kalmar slott
Ivan Hoflund Kalmar slott
Ivan Hoflund Kalmar slott
Ivan Hoflund Kalmar slott
Ivan Hoflund Kalmar slott

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN HOFLUND (1887-1948): Kalmar slott, signerad och daterad Ivan Hoflund 1925, olja på duk, ca 56x81 cm

Duklagning

892039

2021-03-19