Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLAMPA, 1930-tal, frostat och färgat glas, mässing samt prismor, höjd ca 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, fattas någon prisma, lös prisma medföljer, funktionen
garanteras ej

892048

2021-03-23