Klubbat för:
2 200 SEK
4 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, barockstil, 1900-tal, stomme i ek, lackat, skurna detaljer, skiva med kryssdekor, höjd ca74, 230x78 cm
Bruksslitage, fläckar
892052
2021-03-22