Biblioteksbord barockstil

Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, barockstil, 1900-tal, stomme i ek, lackat, skurna detaljer, skiva med kryssdekor, höjd ca74, 230x78 cm

Bruksslitage, fläckar

892052

2021-03-22