Gert Marcus, färgserigrafier

Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier
Gert Marcus, färgserigrafier

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): DE LA LIGNE A LA COULEUR (1976-78). färgserigrafier 16 st, signerade och numrerade 24/50, bladmått ca 31x31 cm
Stockholm 1978

Skador:
Gulnade

Gulnade

892064

2021-04-18