Yvonne Nimar skulptur

Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YVONNE NIMAR (född 1952): Skulptur, janushuvud, blåmålat lergods, signerad och daterad 98, höjd inkl. sockel ca 58 cm

892066

2021-03-18