Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSGRUPP, "Chester", 12 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stoppad sits, randig klädsel, bestående av matbord, 11+1 stolar (1 stol mörkbetsad), bordets mått höjd ca 74, diameter 120, sitthöjd ca 45, 3 iläggsskivor vardera bredd 55 cm
Slitage, märken
892070
2021-03-18