Matsalsgrupp gustaviansk stil

Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSGRUPP, "Chester", 12 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stoppad sits, randig klädsel, bestående av matbord, 11+1 stolar (1 stol mörkbetsad), bordets mått höjd ca 74, diameter 120, sitthöjd ca 45, 3 iläggsskivor vardera bredd 55 cm

Slitage, märken

892070

2021-03-18