Klubbat för:
2 000 SEK
1 000 SEK
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Hästekipage med tegel, signerad och daterad Acke Åslund 1911, blandteknik, bildmått 13x18 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
892072
2021-03-18