Thorsten van Eltern

Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern
Thorsten van Eltern

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THORSTEN VAN ELTERN, ytterfoder, flintgods, 2000-tal, i form överdimensionerad kaffekopp med fat, höjd ca 23, diameter 31-49 cm

Slitage, krackelerad

892078

2021-03-20