Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAMAR, 3 st, varav 2 ett par, 1800-talets andra hälft, med pastellagedekor, förgfyllda och bronserade, ca 39x34 samt 45x36 cm
Dekorbortfall, slitage
892081
2021-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här