Sven Liddberg litografi

Sven Liddberg litografi
Sven Liddberg litografi
Sven Liddberg litografi
Sven Liddberg litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009):Komposition med figurer och hus, signerad samt provtryck, ca 53x64 cm

892084

2021-03-23