Spegel 1800-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, 1800-tal, rikt skuren, dekor i pastellage, krön med rosett, rosor samt vindruvsklase, avtagbara ornament i mässing, troligen senare glas, ca 230x117 cm
Lagningar, mindre skador förekommer
892087
2021-03-22