Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1800-tal, rikt skuren, dekor i pastellage, krön med rosett, rosor samt vindruvsklase, avtagbara ornament i mässing, troligen senare glas, ca 230x117 cm

Kuntoraportti

Lagningar, mindre skador förekommer

892087

Päivämäärä:

2021-03-22