Sideboard samtida

Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, samtida, bemålat, lådor i sargen, dragringar i patinerad mässing, höjd ca 73, 125x45 cm

Brukslitage, skivan med smärre ytskador.

892093

2021-03-20