Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, samtida, bemålat, lådor i sargen, dragringar i patinerad mässing, höjd ca 73, 125x45 cm
Brukslitage, skivan med smärre ytskador.
892093
2021-03-20