Badkarssoffa gustaviansk stil
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BADKARSSOFFA, gustavians stil, 1900-talets mitt, lös sittdyna, längd ca 153, sitthöjd 48 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage
892095
Päivämäärä:
2021-03-19