Per-Olof Nilsson

Per-Olof Nilsson
Per-Olof Nilsson
Per-Olof Nilsson
Per-Olof Nilsson
Per-Olof Nilsson
Per-Olof Nilsson
Per-Olof Nilsson
Per-Olof Nilsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER-OLOF NILSSON, komposition, olja på pannå, monogramsignerad, ca 50x36,5 cm

892100

2021-03-18