Birgitta

Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRIGTTA LILJEBLADH (1924-2014): Sovande pojke, signerad och daterad 1964, 60 x 68 cm.

892109

2021-04-18