Gustav Rudberg sKUTA I STORM

Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM
Gustav Rudberg sKUTA I STORM

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Skuta i storm Hven, signerad RUDBER 86, olja på duk, 83 x 57 cm

892111

2021-04-18