Mindre vaser Kina Kanton

Mindre vaser Kina Kanton
Mindre vaser Kina Kanton
Mindre vaser Kina Kanton
Mindre vaser Kina Kanton
Mindre vaser Kina Kanton
Mindre vaser Kina Kanton
Mindre vaser Kina Kanton
Mindre vaser Kina Kanton

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINDRE VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, höjd ca 12 cm

Nagg

892150

2021-03-19