Mikiphone Pocket Phonograph

Mikiphone Pocket Phonograph
Mikiphone Pocket Phonograph
Mikiphone Pocket Phonograph
Mikiphone Pocket Phonograph
Mikiphone Pocket Phonograph
Mikiphone Pocket Phonograph
Mikiphone Pocket Phonograph
Mikiphone Pocket Phonograph

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

PHONOGRAPH, Mikiphone, system Vadász, diameter 11 cm, 1925-27

Slitage, små skador, ej funkltionstestad.

892155

2021-03-24