Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
200 EUR
PHONOGRAPH, Mikiphone, system Vadász, diameter 11 cm, 1925-27
Slitage, små skador, ej funkltionstestad.
892155
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här