Berndt Friberg skål

Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981): skål, blå glasyr, stengods, Gustavsberg, stämpelsignerad BF, Studio, höjd 9, diameter 17 cm

Fotringsnagg

892166

2021-03-20