Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981): skål, blå glasyr, stengods, Gustavsberg, stämpelsignerad BF, Studio, höjd 9, diameter 17 cm
Fotringsnagg
892166
2021-03-20