Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, mässing, 5 ljusarmar, höjd 63, diameter 53 cm

Zustandsbeschreibung

Skadade lampsocklar, skärmar med skador

892167

2021-03-20