Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, mässing, 5 ljusarmar, höjd 63, diameter 53 cm
Zustandsbeschreibung
Skadade lampsocklar, skärmar med skador
892167
2021-03-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner