Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "El Bull", skulptur i brons, förgylld i 24 k bladguld, i form av tjur, monogramsignerad och daterad 2021, 1/5, höjd ca 14, längd 21 cm
892168
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här