Anna af Forselles oljemålning

Anna af Forselles oljemålning
Anna af Forselles oljemålning
Anna af Forselles oljemålning
Anna af Forselles oljemålning
Anna af Forselles oljemålning
Anna af Forselles oljemålning
Anna af Forselles oljemålning
Anna af Forselles oljemålning

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

300 EUR

ANNA AF FORSELLES (1863-1942) vilande hund, signerad, olja på duk, 39x53 cm

892177

2021-03-24