Draperi

Draperi
Draperi
Draperi
Draperi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRAPERI, 1900-tal, ca 210x94 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Bruksslitage

892181

2021-03-19