Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, "Hommage aux Prix Nobel", signerad Arman, numrerad 80/100 cm, färgetsning, bildmått ca 55x38 cm
892183
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här