Fernandez Arman färgetsning

Fernandez  Arman färgetsning
Fernandez  Arman färgetsning
Fernandez  Arman färgetsning
Fernandez  Arman färgetsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, "Hommage aux Prix Nobel", signerad Arman, numrerad 80/100 cm, färgetsning, bildmått ca 55x38 cm

892183

2021-03-20