Bengt Lindström 3 st litografier
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) "Gott nytt år", färglitografier, med dedikation samt två signerade i trycket, numrerade 213/400, 306/400, 142/500, ca 30x23, 28x21, 27x20 cm
Ej examinerade ur ram
892186
2021-03-23