Bengt Lindström 3 st litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) "Gott nytt år", färglitografier, med dedikation samt två signerade i trycket, numrerade 213/400, 306/400, 142/500, ca 30x23, 28x21, 27x20 cm

Ej examinerade ur ram

892186

2021-03-23