Bengt Lindström 4 st färglitografier
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (4) "Gott nytt år" samt "Gott nytt år, Bonne année" , färglitografier, med dedikation samt signerade i trycket, två numrerade 140/400, 76/400, ca 26x22, 27,5x23, 30x22, 25x19 cm
Ej examinerade ur ram
892192
2021-03-23