Bengt Lindström 4 st färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (4) "Gott nytt år" samt "Gott nytt år, Bonne année" , färglitografier, med dedikation samt signerade i trycket, två numrerade 140/400, 76/400, ca 26x22, 27,5x23, 30x22, 25x19 cm

Ej examinerade ur ram

892192

2021-03-23