Bengt Lindström 3 st färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) "Bonne année" , färglitografier, med dedikation samt signerade i trycket, en numrerad 152/200, ca 28x21,5, 27,5x23, 29x20,5 cm

Ej examinerade ur ram

892197

2021-03-26