Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

35 000 SEK

Schätzwert

40 000 SEK

Beschreibung

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, olja på duk, signerad Lindström, ca 46x55 cm

Inhandlad från Lars Degselius, Boden, 2007

Zustandsbeschreibung

892203

2021-03-19