Klubbat för:
35 000 SEK
Schätzwert
40 000 SEK
Beschreibung
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, olja på duk, signerad Lindström, ca 46x55 cm
Inhandlad från Lars Degselius, Boden, 2007
Zustandsbeschreibung
892203
2021-03-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner