Bord 1960-tal

Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FOLKE OHLSSON, "Frisco", Tingströms, 1960-tal, fanérat i teak, med låda, höjd ca

Zustandsbeschreibung

Brukslitage, ytskador

892212

2021-03-19