Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FOLKE OHLSSON, "Frisco", Tingströms, 1960-tal, fanérat i teak, med låda, höjd ca
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, ytskador
892212
2021-03-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner