Ljuskrona mässing barockstil

Ljuskrona mässing barockstil
Ljuskrona mässing barockstil
Ljuskrona mässing barockstil
Ljuskrona mässing barockstil
Ljuskrona mässing barockstil
Ljuskrona mässing barockstil
Ljuskrona mässing barockstil
Ljuskrona mässing barockstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, mässing, 1900-tal, barockstil, för sex ljus, höjd ca 65, diameter 58 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Smärre slitage

892214

2021-03-19