Bokskåp Nyrenässans
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt och valnötsrot, glasat dörrpar, invändigt med hyllplan, en låda nedtill, höjd ca 198, 108x43 cm, nyckel saknas
Bruksslitage, fanér och stötskador, ett hyllplan kompletterat, fötter, krön samt enstaka lister saknas
892216
2021-03-20