Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): Bilgarage, signerad och daterad Ulf Wahlberg -75, 214/260, färglitografi, bildmått ca 39x49 cm

Gulnad, fläckar

892223

2021-03-19