Antonio Citterio, taklampa
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANTONIO CITTERIO, "Lastra 8", taklampa, Flos, Italien, 2000-tal, glas, för åtta ljuspunkter, längd 120, bredd 50 cm.
Ej funktionstestad, plastdelar på lampans ovansida med skador, delar för upphängning medföljer - ej genomgången
892230
2021-03-22