Antonio Citterio, taklampa

Antonio Citterio, taklampa
Antonio Citterio, taklampa
Antonio Citterio, taklampa
Antonio Citterio, taklampa
Antonio Citterio, taklampa
Antonio Citterio, taklampa
Antonio Citterio, taklampa
Antonio Citterio, taklampa

Klubbat för:

500 SEK

2 500 SEK

ANTONIO CITTERIO, "Lastra 8", taklampa, Flos, Italien, 2000-tal, glas, för åtta ljuspunkter, längd 120, bredd 50 cm.

Ej funktionstestad, plastdelar på lampans ovansida med skador, delar för upphängning medföljer - ej genomgången

892230

2021-03-22